אודות Block

מרחב החיים הפרטי של כל אדם הוא נכס מרכזי בחייו. מהפכת האינטרנט הביאה אתה אינסוף אפשרויות חדשות, אך בצידה צמח איום חדש – מתקפות סייבר מסוגים שונים, שחלקן הגדול מופנות למשתמשים פרטיים. בתקופה הזו, ברור ששגרת חיים טובה מחייבת שמירה על מרחב דיגיטלי בטוח.

Block, מרכז הגנת הסייבר לאזרחים שהוקם ומופעל על ידי איגוד האינטרנט הישראלי (ע"ר), הוא מיזם ייחודי וראשוני, שמטרתו לספק לאזרחי מדינת ישראל ותושביה, מידע וסיוע בכל מה שקשור להגנה על המרחב הדיגיטלי הפרטי שלהם ושל משפחתם.

המידע הניתן באתר, מצייד הלכה למעשה את כלל המשתמשים בידע עדכני ומקיף להתגוננות מפני איומי סייבר, שימנע ככל האפשר, את הצלחתן של מתקפות סייבר המכוונות כלפיהם. כל המידע נכתב בצורה בהירה וקלה להבנה, על מנת  לאפשר לכל אחד מאיתנו, לבנות "קו הגנה" אישי במספר מהלכים בסיסיים ופשוטים, ולשפר את רמת הגנת הסייבר בבית או בעסק הקטן.

למי שנתקל בבעיה – Block מגיש מעטפת עזרה ראשונה של מידע על אירועי סייבר, ובאמצעות קהילת אנשי הסייבר הישראלית, מספק תשובה קונקרטית לכל אירוע סייבר, קטן כגדול, שיתקל בה משתמש אינטרנט בישראל. זוהי פלטפורמה פתוחה לכל, המבוססת על העצמת המשתמש הפרטי ועל שיתוף מידע – הן של משתמשים והן של אנשי קהילת הסייבר בישראל, שיוכלו לתרום מנסיונם והידע שלהם.

איגוד האינטרנט הישראלי רואה בהעלאת רמת הגנת הסייבר של משתמשי האינטרנט בישראל מטרה חברתית ולאומית, ו-Block משרת את שתיהן. בהעלאת רמת ההגנה על משתמשי האינטרנט בישראל, אנחנו מגינים על עצמנו כחברה וע"י כך מקשים גם על נסיונות פגיעה בגורמי מדינה.